Úvod » Aktuální informace

Jednotné klubové oblečení

publikováno 23.06.2020

Na trenérské radě a následně na schůzce trenérů a vedoucích mládeže byl odsouhlasen vzor klubového oblečení. V příloze posílám fotky teplákových kalhot a mikiny (stejné, jako má „áčko“).

Dnes dopoledne předám do Hockey Shopu velikostní řadu, můžete začít zkoušet.

Momentálně je k dispozici mikina, tepláky a černé tričko. Zimní bunda a čepice (případně kšiltovka) bude řešena následně.

• Předpokládaná finální cena pro rodiče za komplet by měla být mezi 2700 – 3300 Kč. Budu se samozřejmě snažit dohodnout cenu tak, aby to rodiče zatížilo co nejméně. Systém platby bude s největší pravděpodobností formou navýšení členských příspěvků. Jak přesně, o tom budu informovat.

Klubové oblečení je povinné od kategorie U12, tzn. ročníková 6. třída až po juniory. Pakliže se kategorie U11 a níže rozhodnou pořídit si klubové oblečení s logem Energie, musí využít stejný vzor. Mohou si ovšem pořídit např. pouze tepláky či pouze bundu apod.

Jsem rád, že po tolika letech se nám podařilo vybrat kvalitní a hezké oblečení. Věřím, že hlavně děti z toho budou mít radost a budeme navenek i tímto způsobem důstojně reprezentovat náš klub.

S pozdravem,

BRONISLAV PÍŠA